Rad skupine za potjecanje kreativnosti

Autor: Petar Jurković, 24. 4. 2013.

Prof. Mirjana Leško - Benčik predvodi skupinu za poticanje kreativnosti, prema knjizi Julije Cameron Umjetnikov put.

Skupina se sastoji od 4-5 osoba. Potičemo jedni druge u oslobađanju duhovnog puta i kreativnosti, npr. ohrabrujemo jedni druge kako bismo ostvarili željene životne ciljeve. Program se sastoji od obaveznih tjednih zadataka i jutarnjih struja svijesti. Trenutno smo u fazi 3. tjedna, a program traje 12 tjedana, što znači da će trajati do sredine 7. mjeseca.
Svakog tjedna se sastajemo kako bismo poticali jedni druge i izvijestili se međusobno o mogućim promjenama. Nakon ovog programa bismo trebali sazrijeti i postati svjesni svoje okoline, tj. više ne biti isti, nego u sebi osjetiti naglu promjenu na bolje.
Iznošenje informacija izvan grupe je strogo zabranjeno što znači da je grupa zatvorenog tipa. Za sve one koji su zainteresirani, nažalost, moramo obavijestiti da se novi članovi ne primaju.
Članica skupine Veronika S. izjavljuje: "Pohađajući ovaj tečaj osjećam kao da mi u životu pomaže 1000 novih ruku!". Članica skupine Monika L. izjavljuje: "Svi imamo svoju kreativnu stranu, nemojte se bojati otkriti je!".

Za školsku stranice obavještavaju članice skupine Veronika S. i Monika L.

24. travnja 2013.