Posjet domu za starije i nemoćne u Velikoj

Autor: Petar Jurković, 12. 3. 2013.

Članovi i članice aranžersko – dekoraterske skupine naše škole Luka Kapl, Monika L., Magdalena S. i Iva Š.  s voditeljicom Mirjanom Leško – Benčik   posjetili su u utorak 12.Ožujka.2013. Dom za starije i nemoćne u Velikoj.

Tamo su, zajedno s korisnicima i korisnicama doma dekorirali neke predmete (tegle za cvijeće,kutije za nakit,slikemagnete i kaširana jaja ) salvetnom tehnikom. U radionicu su sudjelovali : Nedohin, F., Nepal, I., Lučić, A., Ciganović , K., Matanović, S., Čurić, D.,  Petković, K., Pavlović, N., Dukmenić, M., Lušić, J., Pipić, B.
U ugodnoj atmosferi rada i druženja kvalitetno su proveli današnje prijepodne

Za aranžersko – dekoratersku skupinu:

Iva Š. 8.a