Oboji svijet!

Autor: Katarina Katić, 19. 10. 2022.

Drage učenice i učenici!
Pozivamo vas da se prijavite na kreativni natječaj "Oboji svijet!" u organizaciji naše škole i Foruma za slobodu odgoja. Natječaj se organizira u svrhu prihvaćanja, poštivanja i razumijevanja različitosti, promoviranja nenasilja, izgradnje mira, poštivanja ljudskih prava te poticanja kritičkog i kreativnog promišljanja učenika/ca o navedenim temama. Svoje kreativne radove možete predati pedagoginji, koordinatorici natječaja, u periodu od 24.10. do 4.11.2022.

Na natječaj se mogu prijaviti svi zainteresirani učenici/e u kategorijama fotografija, strip, plakat, priča, pjesma, video, školski projekt i ostali načini kreativnog izražavanja.
Svaki učenik/ca koji se prijavljuje mora imati mentora/icu, a rad se može prijaviti individualno ili u grupi.
Tri najbolja rada na razini škole bit će nagrađena i poslana na završni natječaj.
Detaljnije informacije i pravila natječaja imate u privitku vijesti.
Sretno svima!