Otkrijte Srce Naše Škole

ŠKOLSKA KNJIŽNICA

Osnaživanje mladih umova znanjem i resursima kako bi potaknuli cjeloživotnu ljubav prema učenju.

O NAŠOJ KNJIŽNICI

Školska knjižnica temelj je Osnovne škole ‘Vladimir Nazor’ Trenkovo, pružajući učenicima bogatstvo resursa kako bi podržala njihovo obrazovno putovanje. Od velike zbirke knjiga do digitalnih resursa, naša knjižnica posvećena je poticanju znatiželje i unapređenju učenja. Služi kao središte istraživanja, čitanja i intelektualnog rasta, igrajući ključnu ulogu u obrazovnim ciljevima naše škole.

USLUGE

POSUĐIVANJE KNJIGA

Učenici mogu posuditi veliki raspon knjiga, uključujući lektirna djela, znanstvenu fantastiku, enciklopedije i sve ostalo potrebno za obrazovanje, ali i osobne interese.

POMOĆ U ISTRAŽIVANJU

Naša knjižničarka dostupna je za pomoć učenicima u istraživačkim projektima, pružajući im smjernice o pronalaženju i korištenju pouzdanih izvora.

RAD NA RAČUNALU

Učenicima je dostupno nekoliko laptopa koje mogu koristiti za potrebe škole.

Istraži našu knjižnicu

GALERIJA FOTOGRAFIJA